Gorąca sierpniowa promocja!

Gorąca sierpniowa promocja!

Centrum Szkolenia UAV, Dron House oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego zapraszają do uczestnictwa w kursach dla operatorów dronów.

W naszej ofercie szkoleń mamy 14 różnych kursów, stworzonych z myślą o amatorach, jak i profesjonalistach. Pozwalają one nabyć podstawowe umiejętności i uprawnienia operatora drona, ale również uzyskać specjalistyczną wiedzę, umożliwiającą wykonywanie zaawansowanych usług z użyciem bezzałogowców.

Tylko w sierpniu 2017 oferujemy możliwość zapisania się na nasze kursy na bardzo atrakcyjnych warunkach! Wszyscy studenci i pracownicy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (aktualna legitymacja studencka), dokonując zapisu na wybrane kursy z naszej oferty, uprawnieni są do upustu ceny w wysokości 50%. Pozostali zainteresowani, nie będący studentami lub pracownikami UKSW, zapisując się na nasze kursy do końca sierpnia ’17 uzyskują obniżkę ceny kursu w wysokości 30%.

Termin realizacji kursów objętych promocją upływa 30.06.2018. Oznacza to, że każdy zainteresowany będzie w stanie znaleźć odpowiedni dla siebie termin na odbycie szkolenia. Dla studentów kierunków dziennych przewidujemy harmonogram, umożliwiający realizację części szkolenia w dniach wolnych od zajęć w ramach studiów.

Aktualna oferta szkoleń oraz sposoby rekrutacji dostępne są na naszej stronie internetowej:
www.csuav.pl/szkolenia

Gorąco zapraszamy!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Promocja trwa w okresie 1-31.08.2017. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

3 komentarze

  1. No wreszcie! Już od jakiegoś czasu obserwowałem różne kursy i wreszcie porządna oferta w dobrej cenie. Nie mogę się doczekać lotu 🙂

  2. Ej no, czemu nikt o tym nie wie? Robicie coś fajnego to nie zamykajcie dla siebie. Może nie chcecie rozgłosu? Za późno, puszczę to do wszystkich na fejsie. Zobaczymy, czy dacie rady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *