Nowy zawód, nowa praca

Nowy zawód, nowa praca

Operator Drona to osoba pilotująca Bezzałogowe Statki Powietrzne. Brzmi to skomplikowanie, w praktyce jednak tygodniowe szkolenie w Centrum Szkolenia UAV pozwoli Ci opanować podstawy tego zawodu.

PROJEKT SKALA

Absolwenci kursów w Centrum Szkolenia „BIELIK”, którzy uzyskali Świadectwo Kwalifikacji, mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy w ramach projektu SKALA, prowadzonego przez partnera Dron House S.A. Projekt SKALA umożliwia szybką i sprawną realizację dowolnie dużych zleceń, dotyczących wszelkich usług realizowanych z powietrza, na terenie całego kraju.

Firma Dron House S.A. współpracuje z dużymi spółkami Skarbu Państwa. Dzięki tej współpracy, operatorzy BSP są w stanie pozyskać zlecenia, atrakcyjne zarówno pod względem tematyk, jak i wynagrodzenia.

Do projektu SKALA należy 140 firm na terenie całego kraju. Rozmowy handlowe i testy technologiczne są prowadzone z takimi podmiotami, jak PKP Polskie Linie Kolejowe, PKP CARGO, Compensa, Konsalnet, Energa Dystrybucja, PZU.
W ramach projektu SKALA firma Dron House S.A. oferuje zlecenia 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Stawka godzinowa za zlecenie wynosi 75 zł brutto za godzinę pracy, liczona od chwili dojazdu na miejsce zlecenia. Operatorzy realizujący operacje powietrzne w ramach projektu SKALA są w czasie pracy objęci ubezpieczeniem OC firmy Dron House S.A o wartości szkody do 20 mln zł. Firma zapewnia też wsparcie kancelarii prawnej oraz dostęp do profesjonalnego oprogramowania GIS.

Absolwenci kursów zawodowych w Centrum Szkolenia „BIELIK”, chcący przystąpić do współpracy z firmą Dron House S.A. w ramach projektu SKALA, mogą liczyć na atrakcyjne formy wsparcia rozpoczęcia działalności. Należą do nich m.in.:

  • Pomoc w uzupełnieniu dokumentacji dla Urzędu Pracy, dotyczącej otwarcia działalności gospodarczej.
  • Pomoc w stworzeniu biznesplanu oraz innych dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej.
  • Pomoc w wypełnieniu procedur oraz pośrednictwo we współpracy z gminami i powiatami.
  • Leasing sprzętu na atrakcyjnych warunkach cenowych.
  • Dofinansowanie zakupu sprzętu, spłacane w formie wykonywania zleceń w ramach projektu SKALA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *