drony w mieście

O nas

Certyfikowany Ośrodek Szkoleniowy UAV – Operatorów Dronów 2 km od Warszawy

Ośrodek posiada wpis do Rejestru Podmiotów Szkolących Urzędu Lotnictwa Cywlinego. Celem ośrodka jest profesjonalne wyszkolenie kandydatów na operatorów UAVO (Unmanned Aerial Vehicle Operator – operator bezzałogowego statku powietrznego) .

Szkolenie prowadzone jest według autorskich Planów Szkolenia zatwierdzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Egzaminy państwowe teoretyczne oraz praktyczne odbywają się w tym samym miejscu co kursy.

Certyfikowany Ośrodek Szkoleniowy UAV to w jednym miejscu, szkolenia teoretyczne, szkolenia praktyczne, szkolenia produktowe, ubezpieczenia, strefy lotów A B C dla lotów w zasięgu wzroku oraz poza zasięgiem lotu oraz egzaminy państwowe .

Nasze szkolenia prowadzone są przez wiodących ekspertów, w tym Instruktorów z dużym doświadczeniem i z uprawnieniami, potwierdzonymi przez  Urząd Lotnictwa Cywilnego. Nasza kadra instruktorska może pochwalić się udziałem w przeszkoleniu około 25% operatorów UAV działających w Polsce ( prawie 1000 osób ), w tym również licznej grupy kursantów należących do różnych służb państwowych takich jak Pilicja, BOA, Żandarmeria Wojskowa , Straż Pożarna

Baza lokalowa, zaplecze logistyczne, sprzętowe i osobowe pozwala nam prowadzić kursy również dla dużych grup, liczących do 40 osób, jednocześnie ośrodek posiada niezbędne ubezpieczenie OC.

Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość

Obecnie na terenie Polski loty komercyjne są dozwolone tylko i wyłącznie po zdobyciu świadectwa kwalifikacji UAVO. Najznamienitsi piloci, wybitni operatorzy, wykwalifikowani prawnicy, a także inni pracownicy Centrum Szkolenia UAV pomogą Państwu przygotować się do państwowego egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego przed komisją z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Naszym celem jest wykształcenie kursanta tak, by nie tylko opanował wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną niezbędną do bezpiecznego przeprowadzania lotów bezzałogowym statkiem powietrznym.

Kadra dydaktyczna Centrum Szkolenia UAV

Z przyjemnością informujemy, że szkolenia w naszym ośrodku są prowadzone między innymi przez najlepszych dostępnych na rynku profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne w zakresie budowy, zasad działania oraz obsługi bezzałogowych statków powietrznych oraz organizacji i zarządzania polską przestrzenią powietrzną. To fachowcy, którzy dołożą wszelkich starań by pomóc Państwu w jak najlepszym przygotowaniu się do egzaminów teoretycznych i praktycznych a przekazując swoją cenną wiedzę zadbają o zbudowanie u Państwa pełnej świadomości w zakresie bezpieczeństwa wykonywania lotów UAV w przestrzeni powietrznej.

Oprócz niezwykle pouczających kursów teoretycznych i wyjątkowo szczegółowych kursów praktycznych, pragniemy zaoferować Państwu pomoc, związaną z uzyskaniem i wypełnieniem wszystkich niezbędnych dokumentów, uprawniających o ubieganie się o certyfikat UAVO, w tym:

  • oświadczenia o posiadanej wiedzy oraz umiejętnościach
  • badania lotniczo-lekarskie
  • ubezpieczenie OC
  • wnioski o wydanie świadectw kwalifikacji i dopuszczenie do egzaminu etc.

Dzięki udostępnionym przez nas materiałom, zawierającym zagadnienia, jakie umożliwiają osobie ubiegającej się o świadectwo kwalifikacji UAVO zaliczenie części teoretycznej, każdy przyszły operator szybki sprawnie przyswoi niezbędną wiedzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *