Kursy dla operatorów dronów dofinansowane z funduszy PARP.

Kursy dla operatorów dronów dofinansowane z funduszy PARP.

Dzięki współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, kursy dla operatorów dronów prowadzone przez Centrum Szkolenia UAV Sp. z o.o. mogą teraz uzyskać dofinansowanie z funduszy PARP. Wysokość dofinansowania może wynieść nawet 80% wartości kursu!

Aby uzyskać dofinansowanie, należy prowadzić działalność gospodarczą lub posiadać inną formę zatrudnienia. Wysokość dofinansowania z PARP zależna jest od wielkości przedsiębiorstwa, jego profilu działalności, województwa w którym zarejestrowane jest przedsiębiorstwo oraz dodatkowych cech indywidualnych pracownika ubiegającego się o dofinansowanie.

Warto już teraz skorzystać z kursów dla operatorów dronów dofinansowanych z funduszy PARP, aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, uzyskać nowe możliwości i zdobyć ciekawe umiejętności.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji dotyczących kursów i dofinansowania, prosimy o kontakt na adres biuro@csuav.pl. W mailu proszę podać informacje o miejscu zatrudnienia (województwo), wielkości przedsiębiorstwa i profilach działalności – wszystko to wpływa na wielkość dofinansowania. Proszę też wskazać interesujący kurs: np. VLOS lub BVLOS (lista kursów dostępna jest tutaj).

Proszę również o informację w kilku zdaniach, jak uzyskanie uprawnień UAV wspomoże i usprawni działalność zawodową – taka informacja jest również wymagana przez PARP w celu akceptacji dofinansowania.

Proszę też podać tel. kontaktowy – po opracowaniu powyższych informacji oddzwonimy w celu udzielenia sprecyzowanych informacji dot. kursu i zasad uzyskania dofinansowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

4 komentarze

 1. Witam Serdecznie,
  Jestetm zainteresowany zdobyciem licecnji operatora drona.
  Moge prosic o wytyczne jak uzyskać takie uprawnienia?

 2. Dzień dobry.Jestem zainteresowana zdobyciem w tym roku licencji UAV.Mam pracę ale jak będzie trzeba firmę mogę tez założyć.Jaka jest możliwość dofinansowania i ile wpłata kursanta wynosi?

  1. Author

   Pani Małgorzato,
   proszę o kontakt na adres mailowy: biuro@csuav.pl. W mailu proszę podać informacje o miejscu zatrudnienia (województwo), wielkości przedsiębiorstwa i profilach działalności – wszystko to wpływa na wielkość dofinansowania. Proszę też podać interesujący Panią kurs: VLOS lub BVLOS (ten drugi, droższy już wkrótce będzie dużo bardziej przydatny w wielu dziedzinach działalności).
   Proszę również o informację w kilku zdaniach, jak uzyskanie uprawnień UAV wspomoże Pani działalność zawodową – taka informacja jest również wymagana przez PARP w celu akceptacji dofinansowania.
   Proszę też podać tel. kontaktowy – po opracowaniu powyższych informacji oddzwonimy z bardziej sprecyzowaną ofertą kursu z dofinansowaniem.

 3. Dzień dobry. W najbliższej przyszłości zamierzam rozpocząć działalność gospodarczą, ukierunkowaną m.in. na obsługę zleceń przy użyciu dronów. Obecnie jestem zatrudniony w Szczecinie na umowę o pracę w spółce skarbu państwa (oddział szczeciński zatrudnia ok. 30 osób). Bardzo proszę o informacje na temat możliwości dofinansowania kursu VLOS ze środków PARP jak również o informacje dotyczące warunków współpracy w ramach projektu SKALA. Pozdrawiam, Tomasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *