Kursy dla operatorów dronów dofinansowane przez Urzędy Pracy

Kursy dla operatorów dronów dofinansowane przez Urzędy Pracy

Wszystkim zainteresowanym kursami na operatora Bezzałogowego Statku Powietrznego przypominamy o możliwości uzyskania dofinansowania kursu z Urzędu Pracy. Dofinansowania przysługują osobom bezrobotnym oraz przedsiębiorcom chcącym rozszerzyć zakres swojej działalności. Dofinansowanie może sięgnąć nawet 100% wartości kursu.

Początek roku kalendarzowego to czas przydziału funduszy do Urzędów Pracy, właśnie teraz jest najlepszy moment do składania odpowiednich wniosków oraz największa szansa na uzyskanie dofinansowania.

W związku z rychłym wejściem w życie nowego rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa, dotyczącym m.in. wykonywania lotów poza zasięgiem wzroku, to właśnie kurs BVLOS może być najbardziej atrakcyjny dla osób, chcących rozpocząć działalność w branżach wykorzystujących drony do lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku. Przepisy wprowadzane nowym rozporządzeniem będą szczególnie korzystne w przypadku lotów na potrzeby m.in. dozoru, monitoringu, kontroli lub ochrony, w szczególności obiektów inżynierii lądowej lub wodnej, obszarów leśnych lub wodnych, osób lub mienia, a także działań geodezyjnych, agrolotniczych i na rzecz gospodarki rolnej lub leśnej.

Więcej informacji na temat kursu BVLOS znajduje się tutaj, natomiast w kalendarzu podane są terminy najbliższych kursów w naszych placówkach szkoleniowych.

Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania zapraszamy do kontaktu z biurem Centrum Szkolenia UAV. Udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy dopełnić kwestie formalne.

Tel. 730 696 196 oraz e-mail biuro@csuav.pl.

3 komentarze


    1. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 730 696 196 w godzinach pracy biura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *