Zlecenia dla operatorów dronów

zlecenia, porady i wsparcie dla operatorów dronów

Zlecenia dla operatorów dronów

Nadchodząca wiosna sprzyja lataniu i wykonywaniu usług przy pomocy dronów. Odczuwamy to również my i nasi klienci, którzy przekazują nam coraz więcej komercyjnych zleceń do wykonania przy pomocy BSP.

Przy realizacji tych zleceń chętnie korzystamy przede wszystkim z bazy naszych operatorów na terenie całego kraju, należących do projektu SKALA. W celu sprawniejszej obsługi zleceń uruchomiliśmy kanał komunikacji w serwisie Facebook, w postaci zamkniętej grupy dla wszystkich absolwentów kursów w Centrum Szkolenia UAV oraz dla uczestników projektu SKALA (podpisane umowy o współpracy). Zachęcamy do przystąpienia zainteresowanych, spełniających jedno z powyższych kryteriów. Grupa nazywa się „Absolwenci CSUAV – wsparcie i praca” i pod taką nazwą można ją wyszukać w FB.

Czego można się spodziewać po udziale w grupie? Oprócz wymienionych ofert zleceń dla operatorów, będziemy tam publikować również porady dotyczące typowych zleceń: inspekcji farm wiatrowych, pozyskiwania danych do wykonania ortofotomap i modeli 3D oraz innych zleceń związanych np.  z monitoringiem. Pojawią się także porady związane z prawem lotniczym i ogólnymi zagadnieniami związanymi z wykonywaniem lotów na terenach zurbanizowanych.

Nie masz jeszcze uprawnień operatora drona? Zapisz się już dziś na szkolenie VLOS lub BVLOS (sprawdź terminy w kalendarzu) i zostań zawodowym operatorem BSP!

Szkolenia dla operatorów dronów mogą być dofinansowane z funduszy Urzędów Pracy (bezrobotni) oraz PARP (pracujący).

Zapraszamy!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *